Pro nové klienty: sleva 25% na výstavní grafiku

Nenechte si ujít slevu 25 % na výstavní grafiku. Akce platí pro nové klienty v období 1. září 31. října 2016 a vztahuje se na všechny grafické práce spojené s výstavou - stěnovou grafiku, návrhy a sazbu propagačních tiskovin, plošné bannery, poutače, rollupy. Věříme, že zajímavá cena vám pomůže při rozhodování, zda to s námi zkusíte. Více informací k tomu, jak to vlastně funguje  

 

 

Právě jsme dokončili

Obrazová publikace pojednávající o unikátní kreslené velkoformátové Hüttelově mapě z roku 1580 patřící do sbírek Krkonošského muzea ve Vrchlabí. 

Velkoformátová upoutávka na čokoládové kuličky prezentovaná formou osobního poselství pro prezentace na cateringových akcích. 

Vizuální styl vzdělávacího environmentálního centra Zlínského kraje. Webdesign, powerpoint, Word šablony. 

Inspirativní a zajímavé

Fotobanka, kterou určitě využijte

Fotobanka i-Stockphoto.com nabízí ve své databázi již přes 11 miliónů fotografií za velmi příznivé ceny. Všem našim klientům rádi poradíme, jak provést předplacení kreditu pro čerpání fotografií. 

Praktická typografie

Doporučujeme knihu "Praktická typografie"

Kniha s mnoha praktickými ukázkami kvalitně provedené sazby. Nově jsou zařazeny základy internetové typografie. 

Doporučujeme: www.pravidla.cz

Nejste si jisti češtinou při volbě slova či jeho tvaru? Ověřte si ho na spolehlivém webu s pravidly českého pravopisu! 

Střešní fotoateliér Josefa Seidela

V Českém Krumlově je moc hezky. Určitě se při své návštěvě města zastavte v domku, kde ve svém proskleném ateliéru tvořil slavný český fotograf Josef Seidel. 

Redakční systém, který umí více webů?

Redakční systém WEBMASTER-24 umí nyní spravovat více vašich prezentací současně. Ideální nástroj, máte-li více zcela odlišných aktivit.